אחסון דירה

 לבחור בפתרון הטוב ביותר לאחסון דירה

מחפשים פתרון מתאים לאחסון הדירה שלכם? אצלנו, בסוכנות הובלות "רוזנבאום", חברת האחסון המובילה בארץ, תוכלו למצוא מגוון של פתרונות, שיותאמו בדיוק לצרכיכם. אנו מציעים אפשרות לאחסון תכולת דירה במחסנים, השייכים לחברה, המתאימים לכל כמות ונפח ומוצעים במגוון של גדלים שונים. אחסון תכולת דירה באחד ממחסני החברה כולל ביטוח מלא, ואפשרות לעקוב באופן חודשי אחר עלות האחסון בעזרת מנגנון פשוט וזמין. מדובר במחסנים מסודרים ונקיים, הממוקמים באזורים שונים בארץ.

אנו מעמידים לרשותכם אפשרות לאתר מקום אחסון מתאים לכל תכולת הדירה שלכם, בין אם לפרק זמן קצר או ארוך, ובין אם מדובר בכמות גדולה מאד של חפצים או כמות קטנה יותר. אנו מציעים לכם מבחר של פתרונות נלווים, כמו אריזה והובלה, כדי שתוכלו ליהנות מסל של שירותים מקיפים. הניסיון הרב שלנו בתחום אחסון תכולת דירה ובתחום האחסון בכלל, מאפשר לנו להציע לכם התאמה מדויקת לכל צורך וצורך. והתשלום על השירות? ללא תחרות!!!

אתם מוזמנים לפנות אלינו כבר ברגע זה בטלפון 04-8242422 או דרך טופס צור קשר, ולבחור את אפשרות אחסון תכולת הדירה המתאימה לכם ביותר. אנו זמינים ומבטיחים לשרת אתכם באופן המקצועי והיעיל ביותר.

 

 

 

משלוח מהיר ואמין

העומד בציר הזמן שלך ואת התקציב.

מחסנים להשכרה בחיפה והקריות

אנו מספקים שירותי אחסנה איכותיים ובטוחים להבטחת שלומה של התכולה שלכם. לרשותכם מחסנים קבועים, נקיים, מתוחזקים היטב, סגורים וממוגנים בשמירה במקום 24 שעות ביממה.

פירוק והרכבת רהיטים

אנו נעמיד לשירותכם צוות מקצועי, מיומן ובעל ניסיון עשיר של כ- 15 שנה אשר יפרק ו/או ירכיב את הרהיטים עבורכם בזריזות, באחריות וביעילות.

שירותי אריזה

הצוות שלנו מגיע לביתכם ומבצע אריזה של הדירה כולה באופן המגן על כל פריט ופריט מהרהיטים ועד אחרון הכוסות בסרוויס, בעזרת חומרי אריזה מתאימים לכל סוגי התכולה.

הובלת מנוף

הובלה ע"י המנוף מאפשרת הורדת תכולה ללא חשש מפגיעה ובצורה הנוחה והמהירה ביותר.

X
מלאו שם וטלפון,
ואנו נחזור אליכם בהקדם.
+(972)-529999-999
פנייה נשלחה בהצלחה!
אנחנו נחזור אליכם בהקדם.
+(972)-000000-0000