אחסון חפצים

פתרונות אחסון חפצים ברמה שלא הכרתם!

החפצים שלכם ודאי חשובים לכם לא מעט, בין אם מדובר בחפצים פרטיים יקרי ערך או אולי בחפצים הקשורים למשרד שלכם או לעסק שלכם. מציאת פתרון אחסון מתאים חשובה ביותר, על מנת לשמור עליהם לאורך זמן במקום נקי, מאורגן ובטוח. אנו, בסוכנות הובלות "רוזנבאום"יה, נמצא עבורכם את פתרון האחסון הטוב ביותר עבורכם ועבור החפצים השונים שלכם, בהתאם לנפחם ולמשך זמן האחסון שבו אתם מעוניינים.

אנו, בחברת הובלות "רוזנבאום", המובילה בארץ בתחום שירותי אחסון חפצים ופתרונות אחסון נוספים, מעמידים לרשותכם מחסנים באזורים שונים בארץ ובגדלים שונים. בין אם אלה חפצים גדולים במיוחד או קטנים, נמצא לכם את פתרון האחסון המתאים ביותר. שירות אחסון חפצים מתקדם ויעיל זה, מוצע לכם במחירים ללא תחרות. בין אם מדובר באחסון לתקופת זמן ארוכה מאד או אולי דווקא קצרה, תוכלו ליהנות מפתרון מדויק בהתאם לצרכיכם השונים. הצוות של סוכנות הובלות "רוזנבאום" הינו צוות מקצועי ומיומן העומד לרשותכם בכל עת, 24 שעות ביממה, כדי שתוכלו לישון בראש שקט, ובידיעה כי החפצים היקרים שלכם שמורים ובטוחים.

זקוקים לאחסון חפצים איכותי? מצאתם! התקשרו עכשיו 04-8242422או צרו מיד קשר ותוכלו וליהנות מפתרון אחסון מתאים ואיכותי. אנו, בסוכנות הובלות "רוזנבאום", יודעים כמה חשוב לכם לשמור על החפצים האלה, ומבטיחים לעשות את זה על הצד הטוב ביותר.

משלוח מהיר ואמין

העומד בציר הזמן שלך ואת התקציב.

מחסנים להשכרה בחיפה והקריות

אנו מספקים שירותי אחסנה איכותיים ובטוחים להבטחת שלומה של התכולה שלכם. לרשותכם מחסנים קבועים, נקיים, מתוחזקים היטב, סגורים וממוגנים בשמירה במקום 24 שעות ביממה.

פירוק והרכבת רהיטים

אנו נעמיד לשירותכם צוות מקצועי, מיומן ובעל ניסיון עשיר של כ- 15 שנה אשר יפרק ו/או ירכיב את הרהיטים עבורכם בזריזות, באחריות וביעילות.

שירותי אריזה

הצוות שלנו מגיע לביתכם ומבצע אריזה של הדירה כולה באופן המגן על כל פריט ופריט מהרהיטים ועד אחרון הכוסות בסרוויס, בעזרת חומרי אריזה מתאימים לכל סוגי התכולה.

הובלת מנוף

הובלה ע"י המנוף מאפשרת הורדת תכולה ללא חשש מפגיעה ובצורה הנוחה והמהירה ביותר.

X
מלאו שם וטלפון,
ואנו נחזור אליכם בהקדם.
+(972)-529999-999
פנייה נשלחה בהצלחה!
אנחנו נחזור אליכם בהקדם.
+(972)-000000-0000