אחסון לטווח ארוך

 נוסעים לחו"ל - מתכננים חופשה ארוכה או כל סיבה אחרת, מחסן לטווח ארוך הוא הפתרון המושלם בשביל לאחסן את תכולת הדירה שלכם. תוכלו לאחסן את החפצים שלכם בבטחה ולהציע את הדירה לשוכרים, כך שתרוויחו גם מהנכס שלכם וגם כל הרכוש שלכם ישמר עבורכם.

  • מחסן פרטי – רוצים לפנות מקום בבית, מחסן לטווח ארוך הוא הפתרון המושלם בשביל לאחסן חפצים בהם אין לכם שימוש יומיומי.
  • מחסן לעסק – המשרד לא גדול מספיק, מחסן לטווח ארוך הוא הפתרון המושלם בשביל לאחסן ציוד משרדי שאין בו צורך כרגע, אחסון של ארכיון או כל ציוד אשר בו מחזיק בית העסק שלכם.

 

מחפשים אחסון לטווח ארוך? כזה שיציע לכם ראש שקט, אבל גם חלל נקי ובטוח, המתאים בדיוק לאחסון הציוד שלכם? אם כן, סוכנות הובלות ואחסנה "רוזנבאום" המקום הנכון. אצלנו, תוכלו למצוא פתרונות אחסון לטווח ארוך בתוך מבחר של מחסנים. אנו, מציעים לכם פתרון אחסון לטווח ארוך, לצד כל האבטחה הנדרשת על מנת לשמור על הציוד שלכם באופן הטוב ביותר, בהתאם למשך הזמן הנדרש.

הצוות המקצועי שלנו עומד לרשותכם בכל עת ומבטיח לכם את השירות ברמה הגבוהה ביותר.

 

 

 

משלוח מהיר ואמין

העומד בציר הזמן שלך ואת התקציב.

מחסנים להשכרה בחיפה והקריות

אנו מספקים שירותי אחסנה איכותיים ובטוחים להבטחת שלומה של התכולה שלכם. לרשותכם מחסנים קבועים, נקיים, מתוחזקים היטב, סגורים וממוגנים בשמירה במקום 24 שעות ביממה.

פירוק והרכבת רהיטים

אנו נעמיד לשירותכם צוות מקצועי, מיומן ובעל ניסיון עשיר של כ- 15 שנה אשר יפרק ו/או ירכיב את הרהיטים עבורכם בזריזות, באחריות וביעילות.

שירותי אריזה

הצוות שלנו מגיע לביתכם ומבצע אריזה של הדירה כולה באופן המגן על כל פריט ופריט מהרהיטים ועד אחרון הכוסות בסרוויס, בעזרת חומרי אריזה מתאימים לכל סוגי התכולה.

הובלת מנוף

הובלה ע"י המנוף מאפשרת הורדת תכולה ללא חשש מפגיעה ובצורה הנוחה והמהירה ביותר.

X
מלאו שם וטלפון,
ואנו נחזור אליכם בהקדם.
+(972)-529999-999
פנייה נשלחה בהצלחה!
אנחנו נחזור אליכם בהקדם.
+(972)-000000-0000