אחסון לטווח קצר

חוזה שכירות נגמר, והדירה החדשה מתפנה רק עוד כמה חודשים?

משפצים את הבית?

עוברים לבית חדש, אבל הקבלן מעכב מסירה?

אתם זקוקים לאחסון לטוח קצר!

 

אחסון לטווח קצר הוא הפתרון האידיאלי לאלה המחפשים מחסנים לפרקי זמן של שבועות עד חצי שנה.

אנחנו בסוכנות הובלות ואחסנה רוזנבאום מתאימים אישית לכל לקוח בהתאם לדרישותיו את המחסנים שלנו. כל לקוח מקבל מחסן פרטי, שרק לו יש את הגישה אליו.

 

100% אחריות – אנו בטוחים במוצר ובשירות שלנו בלב שלם. עד כמה? הנה דוגמה: כולם מספרים בטלפון את מה שהלקוח רוצה לשמוע. סוכנות הובלות "רוזנבאום" היא החברה היחידה המתחייבת שאם לא עמדנו בסטנדרטיים שהצגנו, אנו מתחייבים לספק ללקוח הובלה חינם תוך 72 שעות ממועד הכניסה למחסן לכול מחסן מקצועי אחר שייבחר.

 

לא אחסנת? לא שלמת! אנו מתחייבים ללקוח שבחר לצאת מהמחסן באמצע החודש, לשלם רק על הזמן היחסי שניצל ולא על חודש מלא. זאת במידה ועברה תקופת המינימום (חודש 1 שלם) וקיבלנו התראה של שבועיים מראש על יציאה. יתרה מזו –
אנו מאפשרים ללקוחותינו לבטל עסקה עד 24 שעות לפני מועד האחסנה – ללא דמי ביטול.

משלוח מהיר ואמין

העומד בציר הזמן שלך ואת התקציב.

מחסנים להשכרה בחיפה והקריות

אנו מספקים שירותי אחסנה איכותיים ובטוחים להבטחת שלומה של התכולה שלכם. לרשותכם מחסנים קבועים, נקיים, מתוחזקים היטב, סגורים וממוגנים בשמירה במקום 24 שעות ביממה.

פירוק והרכבת רהיטים

אנו נעמיד לשירותכם צוות מקצועי, מיומן ובעל ניסיון עשיר של כ- 15 שנה אשר יפרק ו/או ירכיב את הרהיטים עבורכם בזריזות, באחריות וביעילות.

שירותי אריזה

הצוות שלנו מגיע לביתכם ומבצע אריזה של הדירה כולה באופן המגן על כל פריט ופריט מהרהיטים ועד אחרון הכוסות בסרוויס, בעזרת חומרי אריזה מתאימים לכל סוגי התכולה.

הובלת מנוף

הובלה ע"י המנוף מאפשרת הורדת תכולה ללא חשש מפגיעה ובצורה הנוחה והמהירה ביותר.

X
מלאו שם וטלפון,
ואנו נחזור אליכם בהקדם.
+(972)-529999-999
פנייה נשלחה בהצלחה!
אנחנו נחזור אליכם בהקדם.
+(972)-000000-0000