אחסון רהיטים

פתרונות אחסון רהיטים המותאמים לכם באופן אישי

אם אתם מחפשים פתרון מתאים לאחסון הריהוט שלכם, אצלנו, בסוכנות הובלות "רוזנבאום", חברת האחסון המובילה בארץ, תמצאו מגוון של אפשרויות שונות. שירותי אחסון הרהיטים של סוכנות הובלות ואחסנה "רוזנבאום" כוללים מחסנים, המותאמים לכמות הריהוט שברשותכם, ומותאמים לכם באופן המדויק ביותר. שירות אחסון רהיטים של סוכנות הובלות ואחסנה "רוזנבאום" יכול להתאים ללקוח הפרטי וגם ללקוח העסקי, המחפש פתרון אחסון לריהוט שברשותו.

המחסנים, המוצעים לכם, לצורך אחסון רהיטים, הינם נקיים, מוגנים ושמורים, ומספקים לכם את הסביבה האופטימאלית ביותר עבור הריהוט שלכם. לצד כל זה מוצעת גם רמת אבטחה גבוהה וביטוח מלא, כדי לשמור על הציוד שלכם. אנו יודעים שהרהיטים שלכם יקרים וחשובים לכם ומבטיחים לכם את הפתרונות המקצועיים והאיכותיים ביותר. הניסיון הרב שלנו בתחום והצוות המקצועי שלנו, מאפשרים לנו להציע לכם את השירות המוביל והמתקדם בארץ. סוכנות הובלות ואחסנה "רוזנבאום", שהינו עסק משפחתי הקיים בתחום כבר זמן רב, מציע לכם סטנדרטיים גבוהים ביותר ומחירים אטרקטיביים ומשתלמים במיוחד.

עכשיו זה הזמן! התקשרו אלינו 04-8242422 או מלאו טופס צור קשר והזמינו את פתרון  האחסון המתאים והנוח לכם ביותר. אנו זמינים עבורכם ברגע זה ומבטיחים לכם שירות מוביל, מקצועי ומיומן.

משלוח מהיר ואמין

העומד בציר הזמן שלך ואת התקציב.

מחסנים להשכרה בחיפה והקריות

אנו מספקים שירותי אחסנה איכותיים ובטוחים להבטחת שלומה של התכולה שלכם. לרשותכם מחסנים קבועים, נקיים, מתוחזקים היטב, סגורים וממוגנים בשמירה במקום 24 שעות ביממה.

פירוק והרכבת רהיטים

אנו נעמיד לשירותכם צוות מקצועי, מיומן ובעל ניסיון עשיר של כ- 15 שנה אשר יפרק ו/או ירכיב את הרהיטים עבורכם בזריזות, באחריות וביעילות.

שירותי אריזה

הצוות שלנו מגיע לביתכם ומבצע אריזה של הדירה כולה באופן המגן על כל פריט ופריט מהרהיטים ועד אחרון הכוסות בסרוויס, בעזרת חומרי אריזה מתאימים לכל סוגי התכולה.

הובלת מנוף

הובלה ע"י המנוף מאפשרת הורדת תכולה ללא חשש מפגיעה ובצורה הנוחה והמהירה ביותר.

X
מלאו שם וטלפון,
ואנו נחזור אליכם בהקדם.
+(972)-529999-999
פנייה נשלחה בהצלחה!
אנחנו נחזור אליכם בהקדם.
+(972)-000000-0000