הובלות לעסקים

חברת "רוזנבאום הובלות בע"מ" מספקת שרותי הובלות ללקוחות עסקיים רבים, בעלת ניסיון עשיר בתחום ובעלת המלצות של אלפי חברות ועסקים. חברתינו תדע לתת לכם מענה לכל צורך וכל דרישה בתחום ההובלות לעסקים.

-        החברה מחזיקה במשרדים עם מענה אנושי אשר ידע לתת ללקוחותינו מענה לכל שאלה או בעיה.

-        החברה מעסיקה צוות מובילים אמין ומקצועי אשר עובד בחברתינו כבר שנים רבות וידע לתת לכם את השירות הטוב ביותר.

-        החברה מעניקה ללקוחותיה ביטוח תכולה בעת המעבר, דבר חשוב אשר מסיר כל אחריות מהלקוח ומאפשר לו להתעסק בדברים החשובים באמת.

-        החברה מחזיקה בכל הביטוחים והרישיונות הדרושים (לרבות רישיון מוביל המעיד על עצם היותה חברה גבולה ומוכרת בתחום).

החברה נותנת את כל השירותים הנלווים להובלה כגון: אחסנת תכולה ומלאי לעסקים, אריזת תכולה, פירוק והרכבת רהיטים, שרותי מנוף וכו' (ניתן לראות ב"שירותים נוספים").

אתם מוזמנים לפנות אלינו כבר ברגע זה בטלפון 04-8242422 או דרך טופס "צור קשר". אנו זמינים לכל שאלה ומבטיחים לשרת אתכם באופן המקצועי והיעיל ביותר.

 

פירוק והרכבת רהיטים

אנו נעמיד לשירותכם צוות מקצועי, מיומן ובעל ניסיון עשיר של כ-28 שנים אשר יפרק ו/או ירכיב את הרהיטים עבורכם בזריזות, באחריות וביעילות.

אריזת תכולה

הצוות שלנו מגיע לביתכם ומבצע אריזה של כלל תכולת הדירה, באופן המגן על כל פריט ופריט מהרהיטים ועד הכוסות בסרוויס, בעזרת חומרי אריזה מתאימים לכל סוגי התכולה.

שירותי מנוף

בחברת "הובלות רוזנבאום בע"מ" תוכלו להנות ממגוון השירותים כגון הרמת משא, הובלות ופתרונות הרמה ללקוח תוך דגש על בטיחות ואחריות בשטח.

פריקת תכולה מקרטונים

ביום שלאחר ההובלה, תוכלו לקבל שירות של פריקת התכולה מהקרטונים וסידור הבית, כך שתוך יומיים תוכלו לחזור לשגרה מלאה ולהנות מהבית החדש.

שירותי אחסון

אנו מציעים שירותי אחסון מתקדמים לכל מטרה

חומרי אריזה למעבר דירה

במידה והחלטתם לארוז את תכולת דירתכם לבד, או שאתם פשוט צריכים חומרי אריזה לכל צורך

X
מלאו שם וטלפון,
ואנו נחזור אליכם בהקדם.
+(972)-529999-999
פנייה נשלחה בהצלחה!
אנחנו נחזור אליכם בהקדם.
+(972)-000000-0000