פתרונות אחסון

פתרונות אחסון לכל צורך ולכל מטרה

אם אתם מחפשים פתרונות אחסון לטווח קצר או ארוך, פתרונות אחסון עבור תכולת הבית שלכם או עבור הסחורה של העסק שבבעלותכם, אנו, בסוכנות הובלות "רוזנבאום", חברת האחסון המובילה בארץ, מציעים לכם מגוון של אפשרויות, בהתאם לבחירתכם. פתרונות האחסון השונים שלנו כוללים מחסנים, הממוקמים באזורים שונים בארץ, ומוצעים בגדלים שונים, כדי לאפשר לכם לאחסן את הציוד שלכם במקום המתאים ביותר. פתרונות אחסון אלה כוללים רמת אבטחה גבוהה, הם מאורגנים ונקיים ובעלי גישה נוחה וקלה, במידה ונדרשת פריקת ציוד או הובלתו.

אנו, בסוכנות הובלות "רוזנבאום", מעמידים לרשותכם צוות מקצועי במיוחד וניסיון רב בתחום האחסון. פתרונות האחסון שלנו נחשבים בין האיכותיים בארץ והם מתאימים לכל צורך ולכל מטרה. אנו מציעים לכם שירות זמין 24 שעות ביממה והתאמה מדויקת של פתרון האחסון, בהתאם לצרכיכם השונים. בין אם מדובר במחסנים גדולים במיוחד או כאלה, המתאימים לאחסון כמות קטנה של ציוד, נאתר עבורכם את המחסן המתאים, מתוך כלל המחסנים שברשותנו, כדי שתוכלו ליהנות מהשירות הטוב ביותר. אנו מבטיחים לכם מחירים אטרקטיביים במיוחד ובמסלולים המתאימים לכל כיס.

אנחנו ממתינים לפניה שלכם כבר עכשיו! התקשרו 04-8242422 או מלאו טופס צור קשר ונעמוד לרשותכם ונציע לכם ליווי צמוד לאורך כל הדרך. בואו לבחור פתרונות אחסון מתאימים.

משלוח מהיר ואמין

העומד בציר הזמן שלך ואת התקציב.

מחסנים להשכרה בחיפה והקריות

אנו מספקים שירותי אחסנה איכותיים ובטוחים להבטחת שלומה של התכולה שלכם. לרשותכם מחסנים קבועים, נקיים, מתוחזקים היטב, סגורים וממוגנים בשמירה במקום 24 שעות ביממה.

פירוק והרכבת רהיטים

אנו נעמיד לשירותכם צוות מקצועי, מיומן ובעל ניסיון עשיר של כ- 15 שנה אשר יפרק ו/או ירכיב את הרהיטים עבורכם בזריזות, באחריות וביעילות.

שירותי אריזה

הצוות שלנו מגיע לביתכם ומבצע אריזה של הדירה כולה באופן המגן על כל פריט ופריט מהרהיטים ועד אחרון הכוסות בסרוויס, בעזרת חומרי אריזה מתאימים לכל סוגי התכולה.

הובלת מנוף

הובלה ע"י המנוף מאפשרת הורדת תכולה ללא חשש מפגיעה ובצורה הנוחה והמהירה ביותר.

X
מלאו שם וטלפון,
ואנו נחזור אליכם בהקדם.
+(972)-529999-999
פנייה נשלחה בהצלחה!
אנחנו נחזור אליכם בהקדם.
+(972)-000000-0000