מחסנים להשכרה בחיפה והקריות

סוכנות הובלות ואחסנה "רוזנבאום" מספקת פתרונות אחסון מגוונים מתקדמים וחדשניים.

ברשותנו מבחר גדול של יחידות אחסון לצרכים שונים – לאחסון תכולה של דירות, תכולת משרד, אחסנה של סחורות, מחסנים לצורך שרותי לוגיסטיקה שונים, משטחי עבודה ועוד.

המחסנים שלנו בגדלים שונים, ניתן לאחסן אצלנו לטווח קצר או/ו ארוך, אצלנו תקבלו תכנון לוגיסטי נכון ומדויק, לפי כמות הפריטים ותקופת האחסון הנחוצה. בכך תחסכו עלויות מיותרות ותקבלו אך ורק את השירות הטוב ביותר: מהובלה אריזה  פירוק והרכבה ואחסנה ועד לוגיסטיקה מתחת קורת גג אחת, ניהול ושמירה על רכושכם.

לאור כל פעולות האבטחה שננקטות על ידי הצוות המקצועי והמסור של סוכנות הובלות ואחסנה רוזנבאום, אין ספק שאם אתם מחפשים אחסון בטוח – הגעתם לכתובת הנכונה. אנחנו נדאג שהציוד שלכם יישמר בתנאים הטובים ביותר, כשרק לכם, כמובן, תהיה גישה אליו, ושבסיום תקופת האחסנה תקבלו אותו בדיוק באותו מצב שהיה כשהכנסתם אותו אל מחסני החברה.

 

למה לבחור בסוכנות הובלות ואחסנה "רוזנבאום"

גישה מלאה 24/7 – סוכנות הובלות ואחסנה רוזנבאום היא החברה המספקת שירותי אחסון ללקוחות פרטיים, הזמינים ונגישים עבורם 24 שעות ביממה.
כל לקוח המאחסן את חפציו אצלנו, מקבל מפתח למחסנו האישי ויכול לבוא מתי שרוצה וכמה שרוצה, כללא צורך בתיאום מראש.

בקרה ואבטחה – ביטחון ושקט נפשי של לקוחותינו הם ערך עליון עבור סוכנות הובלות ואחסנה רוזנבאום .
המחסנים שלנו מצוידים במערכת אזעקה וגלאים המחוברים למוקד הזמין 24 שעות ביממה.

מאז הקמתנו, השקענו מאמצים רבים במערך האבטחה, על מנת לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר.
מערכת בקרה בטכנולוגיה מתקדמת ביותר, מצלמות במעגל סגור, קודן אישי לגישה עצמית וחדר בקרה מרחוק, באמצעותו אנו שולטים במצלמות מעגל סגור. כל אלה ועוד עומדים לרשות לקוחותינו בכל עת ומבטיחים כי יש מי שדואג לרכוש שלהם 24/7.

 

ביטוח תכולה

אצלנו, סוכנות הובלות ואחסנה רוזנבאום, אתם יכולים לישון ברוגע ובידיעה שהרכוש וחפצים היקרים שלכם נהנים משירותי ביטוח תכולה והמיגון, אשר להם הם ראויים.

כחלק מנהלי חברת הביטוח העובדת איתנו – חברת מנורה – כל התכולה הנכנסת למחסן  חייבת להיות מבוטחת מרגע הגעתה.

את ביטוח התכולה ניתן לבצע בשתי אפשרויות לבחירתכם:

  • על ידי חברת הביטוח שמציעה סוכנות הובלות ואחסנה רוזנבאום.
  • על ידי גרירת ביטוח "תכולת דירה" פרטי שברשותכם בצורה ישירה לאחסנה במחסננו.

 

תחזוקה כוללת 

אנו דואגים שהמחסנים יהיו נקיים מאבק, מלכלוך וממזיקים. הצוות שלנו מבצע עבודות תחזוקה שוטפות ועל פי הצורך, לרבות הדברה לטובת הרחקת מזיקים.

  • חשוב לנו מאוד שהמחסנים שלנו יכילו תנאים סניטריים בסיסיים לרכושכם: רצפה נקיה ומטואטאת, ללא קורי עכביש, ללא שיירי ציפורים, מזיקים שונים וכדומה. הרצפה מלאה וללא חורים, וכנ"ל לגבי הקירות.
  • אצלנו במחסנים מקפידים על הדברה תקופתית מדי שנה, בעיקר בתקופות הקיץ. ג'וקים, חרקים, עכברים וציפורים הם בעיה לא קטנה לעוסקים באחסון תכולת דירה, אך עם טיפול והתייחסות נכונים אפשר בהחלט למגר אותם כמעט לחלוטין. 

 

אפשרויות אחסון ביחידות קטנות – אנו מציעים פתרונות אחסון גם לאנשים שאין להם הרבה פריטים לאחסן. מגוון רחב של גדלים – החל מיחידות 1/2/3 קוב לאחסון מספר מצומצם של פריטים ועד למתחמי אחסון גדולים – כל אחד יכול למצוא אצלנו מחסן המתאים בדיוק לצרכיו ולהימנע מתשלום מיותר על שטח לא מנוצל.

 

אחסון לטווח ארוך

  • נוסעים לחו"ל - מתכננים חופשה ארוכה או כל סיבה אחרת, מחסן לטווח ארוך הוא הפתרון המושלם בשביל לאחסן את תכולת הדירה שלכם. תוכלו לאחסן את החפצים שלכם בבטחה ולהציע את הדירה לשוכרים, כך שתרוויחו גם מהנכס שלכם וגם כל הרכוש שלכם ישמר עבורכם.
  • מחסן פרטי – רוצים לפנות מקום בבית, מחסן לטווח ארוך הוא הפתרון המושלם בשביל לאחסן חפצים בהם אין לכם שימוש יומיומי.
  • מחסן לעסק – המשרד לא גדול מספיק, מחסן לטווח ארוך הוא הפתרון המושלם בשביל לאחסן ציוד משרדי שאין בו צורך כרגע, אחסון של ארכיון או כל ציוד אשר בו מחזיק בית העסק שלכם.

 

מחפשים אחסון לטווח ארוך? כזה שיציע לכם ראש שקט, אבל גם חלל נקי ובטוח, המתאים בדיוק לאחסון הציוד שלכם? אם כן, סוכנות הובלות ואחסנה "רוזנבאום" המקום הנכון. אצלנו, תוכלו למצוא פתרונות אחסון לטווח ארוך בתוך מבחר של מחסנים. אנו, מציעים לכם פתרון אחסון לטווח ארוך, לצד כל האבטחה הנדרשת על מנת לשמור על הציוד שלכם באופן הטוב ביותר, בהתאם למשך הזמן הנדרש.

הצוות המקצועי ושרותי משרד שלנו עומדים לרשותכם בכל עת ומבטיח לכם את השירות ברמה הגבוהה ביותר.

 

 

אחסון לטווח קצר

חוזה שכירות נגמר, והדירה החדשה מתפנה רק עוד כמה חודשים?

משפצים את הבית?

עוברים לבית חדש, אבל הקבלן מעכב מסירה?

אתם זקוקים לאחסון לטוח קצר!

 

אחסון לטווח קצר הוא הפתרון האידיאלי לאלה המחפשים מחסנים לפרקי זמן של שבועות עד חצי שנה.

אנחנו בסוכנות הובלות ואחסנה רוזנבאום מתאימים אישית לכל לקוח בהתאם לדרישותיו את המחסנים שלנו. כל לקוח מקבל מחסן פרטי, שרק לו יש את הגישה אליו.

 

100% אחריות – אנו בטוחים במוצר ובשירות שלנו בלב שלם. עד כמה? הנה דוגמה: כולם מספרים בטלפון את מה שהלקוח רוצה לשמוע. סוכנות הובלות ואחסנה רוזנבאום היא החברה היחידה המתחייבת שאם לא עמדנו בסטנדרטיים שהצגנו, אנו מתחייבים לספק ללקוח הובלה במחיר מוזל  לכול מחסן אחר שייבחר ע"י הלקוח.

 

לא אחסנת? לא שלמת!  אנו מתחייבים ללקוח שבחר לצאת מהמחסן באמצע החודש, לשלם רק על הזמן היחסי שניצל ולא על חודש מלא. זאת במידה ועברה תקופת המינימום (חודש 1 שלם) וקיבלנו התראה של שבועיים מראש על יציאה. יותר מכך, אנו מאפשרים ללקוחותינו לבטל עסקה עד 24 שעות לפני מועד האחסנה – ללא דמי ביטול.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

משלוח מהיר ואמין

העומד בציר הזמן שלך ואת התקציב.

מחסנים להשכרה בחיפה והקריות

אנו מספקים שירותי אחסנה איכותיים ובטוחים להבטחת שלומה של התכולה שלכם. לרשותכם מחסנים קבועים, נקיים, מתוחזקים היטב, סגורים וממוגנים בשמירה במקום 24 שעות ביממה.

פירוק והרכבת רהיטים

אנו נעמיד לשירותכם צוות מקצועי, מיומן ובעל ניסיון עשיר של כ- 15 שנה אשר יפרק ו/או ירכיב את הרהיטים עבורכם בזריזות, באחריות וביעילות.

שירותי אריזה

הצוות שלנו מגיע לביתכם ומבצע אריזה של הדירה כולה באופן המגן על כל פריט ופריט מהרהיטים ועד אחרון הכוסות בסרוויס, בעזרת חומרי אריזה מתאימים לכל סוגי התכולה.

הובלת מנוף

הובלה ע"י המנוף מאפשרת הורדת תכולה ללא חשש מפגיעה ובצורה הנוחה והמהירה ביותר.

X
מלאו שם וטלפון,
ואנו נחזור אליכם בהקדם.
+(972)-529999-999
פנייה נשלחה בהצלחה!
אנחנו נחזור אליכם בהקדם.
+(972)-000000-0000